Hoşgeldiniz    Üyelik Bilgilerim   |   Kayıtlı Sepetlerim   |  Siparişlerim   |   Favori Ürünlerim   |   Sepetim   |   Çıkış Yap
 
 Kurumsal
 
 Müşteri Hizmetleri
 
 
 
 Güvenlik Politikamız
 

Kredi kartı bilgilerinizi vereceğiniz firmayı tanımak ve etik değerlerine güvenmek ihtiyacındasınız. Alacağınız ürünün arkasında güvenilir bir distribütör olmasını istiyorsunuz.

Geçmişten günümüze daima kaliteli ürün tedariki ve kaliteli satış sonrası hizmet sunan PilMarket, Türk tüketicisi için GÜVEN anlamına geliyor. Maksimum güvenliğinizin garantisi ile şimdi online alışverişleriniz için hizmetinizdeyiz.

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri kullanıyoruz. En son güvenlik teknolojisine sahip sistemimizde kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslarca görünemez, kart numarası ve şifreleriniz kayıt edilmez, hiçbir şekilde saklamaz.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, güvenliğinizi sağlamak amacıyla geliştirilmiş uluslararası bir kimlik doğrulamasistemidir. Yaptığınız alışverişin geçerli olabilmesi için; özel bir şifreyle onay vermeniz gerekir. Şifreyi kendiniz yarattığınız için başka birinin eline geçemez. Tam güvenlik sağlar.

Ürün Güvenliği

PilMarket.com Eticaret sitedinden aldığınız ürünlere her zaman güvenebilirsiniz. Çünkü buradaki ürünlerin hepsinin arkasında distribütörün kendisi bulunmaktadır.

 
 

    Copyright © Gülpa, 2005. Tüm Hakları Saklıdır.

Design By  RSM Dizayn